Jak można wesprzeć działalność prowadzoną przez Zespół Misyjny „Wschód”?

  1. Przede wszystkim można zaangażować się osobiście, zostając członkiem Zespołu. W celu uzyskania niezbędnych informacji wystarczy skorzystać z podanych na tej stronie danych i skontaktować się z Przewodniczącym.
  1. Można wspierać w sposób duchowy, ofiarując swoje modlitwy i cierpienia w intencji dzieła ewangelizacji, jakie ta grupa prowadzi. W sposób szczególny zapraszamy duchowej łączności w modlitwie w poniedziałkowe wieczory o godzinie 21.00, kiedy to bracia klerycy, należący do Zespołu modlą się intencjach misyjnych przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Tuchowskiej.
  1. Istnieje wreszcie możliwość wsparcia materialnego w postaci organizowania zbiórek przyborów szkolnych (i przekazania ich do siedziby Zespołu Misyjnego „Wschód” w Tuchowie) lub złożenia ofiary pieniężnej, dokonując wpłaty na poniższe konto:

Zespół Misyjny “WSCHÓD”
ul. Wysoka 1,
33-170 Tuchów
Bank Pekao SA I O. w Tarnowie
42 1240 1910 1111 0000 0898 1642

Wsparcie PayPal

Ponieważ Zespół nie posiada żadnych stałych źródeł dochodu, jego działalność jest możliwa wyłącznie dzięki ofiarom złożonym na ten cel. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać” i zapewniamy o modlitwie w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej.